Dom na sprzedaż

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
470 000,00 PLN , Pow. 80 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Częstochowa Stradom
Rok budowy:
2002
Liczba pięter:
1
Numer oferty:
MER755443
Powierzchnia działki:
709 m2
Cena za m2:
5 875,00 PLN
Biuro MEROSS Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom  z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 80,41 m2, znajdujący się w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Stradom. Usytuowany  na działce o powierzchni 709 m2. Dom do remontu. Działka ogrodzona. 

 ______________________________________________________________________________________________________________________________
SKŁAD BUDYNKU:
PARTER:
Pokój dzienny: 16,49 m2
Kuchnia: 6,44 m2
Łazienka: 5,31 m2
WC: 1,62 m2
Przedpokój: 4,39 m2
Kotłownia / Pom. gospodarcze: 3,91 m2
Komunikacja: 3,91 m2
Razem parter: 42,07 m2

PODDASZE UŻYTKOWE:
Pokój 1: 19,27 m2
Pokój 2: 11,66 m2
Hol: 3,50 m2
Komunikacja: 3,91 m2
Razem poddasze: 38,34 m2

Łączna powierzchnia: 80,41 m2

DZIAŁKA:
media: prąd, woda, szambo
powierzchnia 709 m2

BUDYNEK:
Ściany zew.:  pustaki betonowe, docieplenie styropian 5 cm
Strop: żelbetonowy typu Teriva I.
Dach: blacha trapezowa, docieplenie wełna mineralna 15 cm
Okna: PCV
Instalacja wodno-kanalizacyjna: rury stalowe ocynkowane
- Kanalizacja: rury PCV, zbiornik bezodpływowy
- Instalacja c.o.: rury miedziane
- Grzejniki: stalowe płytowe (do wymiany)
- Garaż: blaszany
- Dojazd: droga miejska asfaltowa, oświetlenie miejskie

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Dom do remontu
Ogrzewanie: - Ogrzewanie: kocioł na paliwo stałe (do wymiany)
Rok budowy: 2002

LOKALIZACJA:
Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem w dzielnicy Stradom.

W naszym biurze otrzymasz także:
- bezpłatną weryfikację zdolności kredytowej i uzyskasz kredyt hipoteczny