Dom do remontu - może zaskoczyć swoją przestrzenią

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
220 000,00 PLN , Pow. 130 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
130 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Waleńczów
Liczba pięter:
1
Numer oferty:
MER905518
Powierzchnia działki:
1 280 m2
Cena za m2:
1 692,31 PLN
Biuro MEROSS Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom do remontu o powierzchni ok 130 m2, znajdujący się w miejscowości Waleńczów. Usytuowany  na działce o powierzchni 1280 m2. Dom parterowy z piwnicą pod całym budynkiem i poddaszem do adaptacji. Działka ogrodzona siatką z bramą. W domu prąd, woda, kanalizacja wyprowadzona w granicy działki przygotowana do podłączenia, aktualnie kanalizacja podłączona do szamba. Istnieje możliwość przyłącza gazowego. W okolicy zabudowa domów jednorodzinnych. Plac zabaw dla dzieci, las.   
_____________________________________________________________________________________________________________________________
SKŁAD BUDYNKU:
Parter: przestronny salon, 3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, łazienka, wiatrołap
Poddasze: z możliwością adaptacji, wejście klatką schodową, widne są okna.
Piwnica: kilka pomieszczeń do zagospodarowania, kotłownia, garaż.

DZIAŁKA:
media: prąd, woda, szambo, kanalizacja doprowadzona do działki, gaz w drodze.
powierzchnia 1280m2
szerokość 18 m
długość 86 m

BUDYNEK:
Ściany zew.: pustak szary.
Dach: papa termozgrzewalna
Okna: drewniane

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Dom do remontu

LOKALIZACJA:
Cicha i spokojna lokalizacja. W pobliżu zabudowa domów jednorodzinnych, szkoła, sklepy, plac zabaw, las. Idealne dla rodziny z dziećmi. Do Częstochowy 20km, Kłobuck 6km.

W naszym biurze otrzymasz także:
- bezpłatną weryfikację zdolności kredytowej i uzyskasz kredyt hipoteczny
- usługę projektowania domów, budynków, bloków; pozwolenia na budowę,