Lisiniec/rewelacyjny układ/4 pokoje/taras/MEROSS

Mieszkanie na sprzedaż
596 000 PLN , Pow. 86,36 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
86,36 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Częstochowa Lisiniec
Rok budowy:
2024
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
MER968845
Cena za m2:
6 901 PLN
Biuro MEROSS Nieruchomości przedstawia do sprzedaży apartament z najnowszej inwestycji Apartamenty w Zieleni, zlokalizowanej w dzielnicy Lisiniec, w Częstochowie. Usytuowany na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej 86,36 m2. W skład, którego wchodzi:  przestronny salon z aneksem kuchennym, trzy ustawne sypialnie, duża łazienki, osobna toaleta, pomieszczenie techniczne, holl oraz klatka schodowa. Do mieszkania przynależy taras o pow. ok. 27 m2. Apartament posiada oddzielne wejście. Przynależy do niego jedno miejsce parkingowe naziemne. 

_______________Kupujący zwolniony z podatku PCC 2 %________________

__________________________________________________________________________________________________________________________________ CHARAKTERYSTYKA INWESTYCJI
Osiedle Apartamenty w Zieleni będzie składać się z trzech budynków jednopiętrowych. Każdy z nich będzie posiadał cztery apartamenty z odrębnymi wejściami. Mieszkania na parterze o pow. użytkowej 86,06 m2 z dużymi ogródkami oraz lokale na piętrze o pow. użytkowej 86,36 m2 z tarasami o pow. ok. 27 m2. Zamontowane zostanie ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkalnej. W cenie zamontowany również piec gazowy 2-wu funkcyjny Immergas Victrix Tera - 5 lat gwarancji. Apartamenty oddawane w stanie deweloperskim.


BUDYNEK:
Ściany zew.: pustak ceramiczny Termoton 25 cm, ocieplony styropianem 15 cm
Okna: 3-szybowe z okleiną zewnętrzną antracytową  
Ogrzewanie: gazowe 


Inwestycja obecnie w trakcie budowy, planowany termin oddania:
Drugi budynek lipiec 2024 roku.
Trzeci budynek listopad 2024 roku.


LOKALIZACJA:
Inwestycja będzie zlokalizowana w cichej, spokojnej oraz pełnej zieleni okolicy. Wokół mieszczą się lasy oraz kompleks rekreacyjny ze zbiornikami wodnymi - Park Lisiniec. Dojazd linią autobusową (29, 31).

__________________________________________________________________________________________________________________________________
Zapraszamy
MEROSS Nieruchomości
tel. 730 380 372
Nieprawidłowy adres E-mail